QL 36 (dapoksetin) geciktirici hapın kullanıcı değerlendirmelerini sayfamızdan okuduktan sonra sizde ürün hakkında özgür ve hür ifadelerinizle sayfamıza yorum yapabilirsiniz. Yapacağınız eleştirini ürünün kullanımı, etkisi, sağlığa zararları ve fiyatı hakkında olmalıdır. Kesinlikle farklı bir geciktirici hap yönlendirme veya tavsiyelerde bulunmak kurallarımız gereğince yasaktır.

QL 36 hapı daha önce kullandıysanız yaşadığınız deneyimleri diğer kullanıcılarımız ile paylaşarak tecrübe kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemize Dapoksetin ile ilgili yapacağınız tüm yorumlarınızda %10 indirim çeki kazanarak ilk siparişlerinizde hemen kullanabilirsiniz.

İlk defa sipariş verecekseniz ve daha önce QL 36 geciktirici hapı kullanmadıysanız, aklınız takılan sorular var ise canlı destek ekibimizde bizlere sorabilirsiniz. Dilersenizde yazımızın alt kısmıda yorum yazan kullanıcılarımıza da sorarak konuşma fırsatı elde edebilirsiniz.

Dapoksetin kullananların yorumları sayfamıza görüşlerinizi bildirdiğiniz takdirde hakaret, küfür ve argo kelimeler yorumun içerisinde yer almıyorsa otomatik yayına alınmaktadır. Gmail hesabınızı doğru ve eksiksiz yazdığınız takdirde bilgilendirme mailinden yorumunuzun yayınlanıp yayınlamadığınız kontrol edebilirsiniz.

Dapoksetin QL 36 Kullanıcı Yorumları

Şimdi okuyacağınız kullanıcı yorumları eczanelerde satılan en iyi geciktirici hap QL 36’yı sitemizden satın alan müşterilerimize aittir. Firmamızdan tarafından gönderilen Dapoksetin ürünlerinin etkilerini, kampanyalarımızı değerlendirdiler ve şikayetlerini dile getirdiler.

Bu aşamada bizde kullanıcılarımızın dile getirmiş olduğu olumlu ve olumsuz yorumlarını sizlerinde görmesi açısından sayfa haline getirdik. Hazırladığımız bu içerikte ki kullanıcı yorumları firmamızdan ilk defa alışveriş yapacaklara öncülük yol gösterecektir.

✓ Ürün etkilerini ve sağlığa zararlarını,

✓ Orijinal olup olmadığını,

✓ Cinsel ilişkide ne kadar etkili olduğunu,

✓ Eczane ve İnternet fiyatlarını,

✓ Nasıl kullanıldığını,

✓ Püf noktalarını,

hazırladığımız yorum platformundan ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Fatih K.: Erken boşalma ve sertleşme sorununun tedavisinde kullanılan Dapoksetin QL 36, eczanelerde satılan en iyi geciktirici haplar arasında örnek gösterildiği için. Uzmanlar Ürologlar prematüre ejakülasyona bağlı olarak meydana gelen erektil disfonksiyonlarının tek çözümünün QL 36 olduğunu dile getirdiği için kullanma kararı aldım. Eczanelerde fiyatı biraz pahalı olsada online alışveriş sitelerinden daha uygun rakamlara bulabiliyorsunuz. Şayet maddi durumunuz yerinde ise gözünüz kapalı alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

Hilmi Yılmaz: Eczanelerde satılan dapoksetin içeren geciktirici haplar arasında en etkilisi QL 36’dır. Neredeyse tüm ürünleri denemişliğim vardır fakat hiç biri QL 36 kadar tesir etmedi. Priligy kullandığım zaman 20 dakika gecikme sağlarken, Zayon’un etkisi 15 dakika civarında kaldı. Üstelik kullandığım bu dapoksetinlerde sertleştirici özelliği yoktu. QL 36 da ise 45 dakika geciktirme etkisi var iken, gece boyu da sertleştirici özelliği ile inanılmaz işler çıkartıyor.

Ekrem Adıgüzel: Aşırı derecede erken boşalma sorunumdan dolayı özel hastanenin birinde muayene oldum. Yapılan testler sonucunda reçete mi alıp ilacımı almak için eczaneye gittim. Doktorun yazdığı ilaca 250 TL fiyat verdiler. İlacın dapoksetin ham maddesinden oluştuğu için pahalıya satıldığını söylediler. Tüm ilaçların standart fiyatlarının olması gerektiğini söylediğim zaman işine geliyorsa al yoksa oyalama bizi diye konuştukları zaman şüphelenmiştim.

Daha sonra internet üzerinden firmanıza ulaşarak aynı ürüne yarı fiyatına sahip oldum ve eczaneye kandırılmadım. Sizde işini dürüst yapmayan eczane sahiplerine kandırılmamak için daha uygun fiyatlara ecza depolarından alışveriş yapabilirsiniz.

Mustafa Dönmez: Dapoksetin ilaçları arasında yer alan QL 36’yı tercih etmem de ki en büyük sebep doktorumun önermesiydi. Tedavilerde %98’e kadar olumlu sonuçlar elde edilen bir ürün olduğunu ve Avrupa ilaç a.ş tarafından temin edildiğini söyledi. Bunun üzerine ilacın siparişini vererek erken boşalma tedavime başlamış oldum. Yaklaşık 40 günlük süren tedavim, QL 36 kapsül sayesinde %100 olumlu sonuç verdi. Beklediğim sonuçları aldığım firmanıza ve bu ürünü bana tavsiye eden doktoruma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Canan Ergül: Hiç bir kadın erken boşalan ve ereksiyon olmayan bir eş istemez. Bundan dolayı her ne olursa olsun tedavi olmaktan korkmayın, hayat arkadaşınızı kaybetmeyin. Eşimle boşanma addine kadar geldiğimiz için zoraki tedavi olmayı kabul etti. Hastalığın iyilileştirilmesi de göründüğü kadar zor veya utanç verici bir durum değil. Tek yapmanız gereken herhangi bir hastanenin üroloji bölümünden sıra alarak muayene olmak. Sonrasında da doktorun reçete ettiği QL 36 ilacını alarak kullanmaya başlıyorsunuz.

Cinsel ilişki öncesinde birer tablet alarak kullanıyorsunuz. İlacın yan etkisi veya sağlığa zararı bulunmadığı için ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorun teşkil etmiyor. 1 aylık süre sonunda ise tüm cinsel fonksiyon bozukluklarınızda kurtulmuş oluyorsunuz.