ql36 geciktirici hap
Ankara Ecza Deposu Sipariş ve Bilgi Hattı: 905365683014

Dapoksetin geciktirici hap tedavi amaçlı kullanılacak ise her gün tok karna alınmalıdır. Cinsel ilişki öncesinde kullanılması planlanıyor ise 1 saat önceden bol su ile tüketilmelidir. Hastalık haline gelmiş sürekli erken boşalma ve sertleşme sorunlarını yaşıyorsanız QL 36’yı her gün kullanmanız gerekmektedir. Yemeklerden en az 2 saat sonra cinsel ilişki şartı olmaksızın en fazla bir tablet alınmalıdır. Doktorunuz tedavi süresince günlük kullanım dozunu ayarlayacaktır. Bu nedenle eczacınız veya doktorunuzun kullanım önerisine uyunuz. Aksi halde ilaç etki gösterse de kalıcı tedavi olamayabilirsiniz.

QL 36’yı ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda takviye amaçlı kullanmak istiyorsanız, cinsel aktiviteden 1 saat önce almanız tavsiye edilir. İlişki sırasında ereksiyon sorunlarınızı ortadan kaldırarak 60 dakikaya kadar gecikme sağlamaktadır. QL 36’yı yetişkin her birey gerekli görüldüğü, doz miktarını aşmadığı ve herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunmadığı takdirde dilediği zaman kullanabilir.

Dapoksetin Nasıl Kullanılır?

Kullanım talimatı size gönderilen ürünün içerisinde A’dan Z’ye tüm bilgileri ile yer almaktadır. Yine de ilaç doğru kullanımı ile ilgili detaylı bilgileri sitemizden okuyabilirsiniz. Dapoksetini doktor kontrolü ile almıyorsanız öncesinde ve sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. En önemli husus kronik rahatsızlıklardır.

Dapoksetin kullanmadan önce şu uyarılara dikkat ediniz!

 • Kalp, şeker, tansiyon gibi kronik rahatsızlığınız var ise,
 • Son 2 ay içerisinde ameliyat olduysanız,
 • Kalp ritim bozukluğunuz var ise,
 • Akciğer, karaciğer yetmezliğiniz var ise,
 • 60 yaşının üzerindeyseniz,

QL 36 kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Dapoksetin kullandıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler Dapoksetin ve tadalafil içeren QL36, cinsel ilişki esnasında vücutta ki kan akımını arttırarak kalp ritmini 5 katına kadar çıkarmaktadır. Bu sebeple QL 36 kullandığınız zaman kan akışını arttıracak maddelerin kullanılması kalp krizine yol açtığı için yasaktır.

 • Alkol kullanmayınız.
 • Cinsel güç arttırıcı (macun, hap, şeker vb.) ürünler almayınız.
 • Günde bir tabletten fazla doz aşımı yapmayınız.

Ankara Ecza Deposu Sipariş ve Bilgi Hattı: 905365683014

  Success! Thanks for Your Request.
  Error! Please Try Again.