Sıkça Sorulan Sorular

ql36 geciktirici hap

Ankara Ecza Deposu Sipariş ve Bilgi Hattı: 905365683014

QL 36 geciktirici ve sertleştirici hap hakkında sıkça sorulan soruları sizlerle paylaşarak ürünümüzü daha yakından tanımanızı sağlıyoruz. Aşağıda yer alan soru ve cevaplar haricinde farklı bir sorunuz var ise lütfen canlı destek ekimizinden konu ile ilgili yardım isteyiniz. Whatsap, telefon ve canlı destek hattımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile alakalı aklınıza takılan tüm sorularınız için yardım talep edebilirsiniz.

Dapoksetin hakkında sıkça sorulan sorular

QL 36 içeriği nedir?

Dapoksetin ve tadalafil etkin maddelerinden oluşmaktadır. Geciktirici özelliği sayesinde 45 dakika boşalma sürenizi uzatırken, sertleştirici özelliği sayesinde de bir gecede birden fazla ilişkiye girmenize yardımcı olur.

QL 36 geciktirici hap tedavi edici midir?

Doktorunuzun vermiş olduğu talimatlara düzenli olarak riayet ettiğiniz takdirde 3 aylık süreç içerisinde tedavi edici özelliğe sahiptir.

Bitkisel içerikli mi?

QL 36’nın içeriği tamamen bitkisel olup herhangi kimyasal madde barındırmamaktadır. Bu nedenle eczanelerde en çok satılan geciktirici haplar arasında yer almaktadır.

QL 36 işe yarıyor mu?

Dapoksetinin  erken boşalma problemi olan erkeklerde etki oranı yüzde 98’dir. Doğru kullanım ile kalıcı olarak tedavi de sağlamaktadır.

Tedavi için kaç ay kullanılması gerekmektedir?

QL 36 hapı düzenli olarak kullandığınız takdirde en geç 90 günlük süre içerisinde tedavi aşamanız tamamlanmaktadır.

QL 36 Reçetesiz satılır mı?

Eczanelerde ve İnternet sitelerinde reçetesiz olarak satın almanız mümkündür.

En etkili geciktirici hap hangisidir?

Yapılan araştırmalar ve kullanıcı yorumlarına göre en çok tercih edilen ilaç QL 36’dır. Ancak Priligy de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Sgk, Bağkur ve emekli sandığı QL 36’yı karşılar mı?

Hayır. QL 36 özel üretim ilaç sınıfında yer aldığı için devlet tarafından karşılanmamaktadır.

Nereden temin edebilirim?

Size en yakın herhangi bir eczaneden veya online alışveriş sitelerinden QL 36 geciktirici hapı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ürünün orijinal olduğunu nasıl anlarım?

Satın aldığınız ürünün sahte olup olmadığını anlamak için QL 36 barkodunu https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/ adresinden sorgulatabilirsiniz. Ürün ve üretici bilgileri çıkıyorsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünler faturalı mı gönderiliyor?

Ecza depomuzdan satın aldığınız tüm ürünlerin faturası ve iade fişleri kargonuzun içerisinde gönderilmektedir. Müşteri isteyine bağlı olmamaksızın tüm ürünlerimize fatura kesilmesi mecburidir.

Kapıda ödeme seçenekleriniz mevcut mu?

Mevcuttur. Ödemenizi ürünü getiren kargo görevlilerine nakit veya kredi kartı yapabilirsiniz. Firmamızın kuralları gereğince elinize ulaşmayan hiç bir ürün için ön ödeme talep edilmemektedir.

Gizli kargolama, paketleme yapılıyor mu?

Ecza depomuzdan verilen cinsel içerikli ürünleriniz tamamen gizli kargo ile gönderilmektedir. Dışarından içeriği kesinlikle belli olmamakta, dosya evrak şeklinde teslim edilmektedir.

Ev adresime gelmesini istemiyorum, kargo şubesinden alabilir miyim?

Siparişlerinizin ev adresinize teslim edilmesini istemeyen müşterilerimiz bulunduğunuz mevki de en yakın ARAS veya PTT şubelerinden ürünlerini teslim alabilir. Aras kargo şubesinde nakit, kredi kartı PTT şubeleri ise sadece nakit ödeme kabul etmektedir.

İade ve değişim şansımız var mı?

Geciktirici ve sertleştirici hap QL 36 ile ilgili herhangi yaşadığınız en ufak sorunda 30 gün içerisinde değişim ve iade şansına sahipsiniz. 30 gün boyunca yasal haklarınızı kullanabilmek için lütfen iade fişiniz ile faturanızı kaybetmeyiniz. Ankara ecza deposunu tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.. Ankara Ecza Deposu Sipariş ve Bilgi Hattı: 905365683014